Rotaļu laukums Aleksandrovas pamatskolai

Rotaļu laukums Aleksandrovas pamatskolai
Nepieciešamā summa: 8865.50EUR
Saziedotā summa: 2791.50EUR
31.5%
EUR

16.04.2024

Lai top bērnu rotaļu laukums Aleksandrovas pamatskolā!

Ar Aleksandrovas mācībspēkiem un audzēkņiem iepazināmies šopavasar, kad ar ziedotāju atbalstu esam palīdzējuši īstenot vienu no skolas sapņiem – tās dārzā iekārtojām jaunu siltumnīcu. Ir liels gandarījums, ka tur mācībspēki kopā ar bērniem pašu spēkiem audzēs zaļumus un dārzeņus, kas būs veselīgs papildinājums ikdienas ēdienkartei.

Mēs esam apņēmības pilni piepildīt vēl vienu no Aleksandrovas pamatskolas sapņiem – skolai ļoti trūkst droša, skaista un funkcionāla bērnu rotaļu laukuma, kas būtu piemērots dažāda vecuma bērniem, kā arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Priekam jau daudz nevajag. Tikai krāsas, smieklus un kopā būšanu!
Šobrīd skolas pagalmā, skumīgas, vējā šūpojas vecas, metāla šupoles, uz asfaltētā laukuma uzzīmētas klasītes un skolas darbinieku izveidotais riepu tārpiņš ir skolēnu rotaļu laukums.

Sadarbībā ar laukumi.lv esam atraduši izcilas komplektācijas rotaļu laukumu, kas precīzi atbilst nepieciešamajam. Aicinām Tevi palīdzēt mums piepildīt bērnu sapni un ziedot, lai kopīgiem spēkiem savāktu nepieciešamos 8865.50 EUR! Kopā mēs esam spēks!

*Aleksandrovas pamatskola ir Krāslavas novada pašvaldības dibināta iestāde, kur speciālās pamatizglītības programmas izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem (A, B un C līmenī) apgūst ap 90 dažāda vecuma bērnu. Biedrība Tavi draugi skolu atbalsta kopš 2023.g. ar pārtikas, apģērbu, higiēnas un sadzīves preču piegādēm.

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: Rotaļu laukums Aleksandrovas pamatskolai

Personas, kas ziedojušas šim projektam: