"Tavi Draugi "humānās palīdzības punkts

Mūsu noliktava

Biedrības “Tavi draugi” humānās palīdzības punktā Rīgā, Ventspils ielā 50, notiek ziedojumu pieņemšana un šķirošana un humānās palīdzības izsniegšana gan uz vietas, gan nogādājot ziedojumus Ukrainā. 

Ik dienu noliktavu apmeklē 50-70 bēgļu gaitās devušos Ukrainas civiliedzīvotāju, tostarp arī tikko uz Latviju atbraukušie, lai saņemtu pirmās nepieciešamības lietas –

  • sezonai atbilstošu apģērbu un apavus,
  • segas, spilvenus, gultasveļu,
  • higiēnas piederumus,
  • sadzīves un mājsaimniecības preces,
  • kancelejas piederumus,
  • pārtiku – gan vienreizējās pārtikas pakas, gan ikmēneša piena produktu komplektus,
  • dzīvnieku barību.

Šo palīdzību iespējams īstenot ar plašu un regulāru uzņēmēju un iedzīvotāju atbalstu – gan materiāliem, gan finansiāliem ziedojumiem nepieciešamo preču iegādei, kā arī pateicoties brīvprātīgo darbam. 

Lai Ukrainas civiliedzīvotājs saņemtu palīdzību, viņam jāierodas mūsu humānās palīdzības centrā un jādodas uz Reģistrācijas punktu, līdzi ņemot personu un pilsonību apliecinošu dokumentu un Latvijā piešķirto personas kodu vai izsniegto identifikācijas dokumentu. Ja palīdzības meklētājam ir viens vai vairāki bērni, nepieciešams uzrādīt arī viņu dokumentus. 

Sniedzam humāno palīdzību arī latviešu ģimenēm un citu tautību bēgļiem. Šajos gadījumos nepieciešams vai nu sazināties ar mums telefoniski / elektroniski, vai ierasties uz vietas, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Katrs gadījums tiks izskatīts atsevišķi, un iespēju robežās darīts viss, lai nodrošinātu nepieciešamo atbalstu.

Mūsu humānās palīdzības centra / noliktavas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena: 10.00-18.00
Sestdiena: 10.00-16.00
Svētdiena: brīvdiena

Ja vēlies atbalstīt mūsu labos darbus vai pazīsti kādu, kam nepieciešama palīdzība, sazinies ar mums: +371 262481985 vai [email protected]!