"TVORČI ZUSTRIČI" - TAVI DRAUGI KULTŪRAS UN IZGLĪTOŠANĀS CENTRS

Viesistaba

“Творчі зустрічі” (“Radošas tikšanās” ukraiņu valodā) – biedrības “Tavi draugi” viesistabā, Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, Amatu ielā 4, – kopš šāgada jūnija laipni gaidīti ciemos Rīgā un citviet Latvijā dzīvojošie ukraiņi. Šī ir vieta, kur satikties, apgūt jaunas prasmes un izpaust savus talantus, mācīties pašiem un dalīties savās zināšanās ar citiem.

Jau šobrīd viesistabā notiek angļu valodas nodarbības, jogas pēcpusdienas, kino vakari, dažādas radošās meistarklases, piemēram, zīmēšana un rotaslietu darināšana, kā arī lekcijas kosmetoloģijā. Drīzumā piedāvājumu papildinās dziedāšanas un deju nodarbības, spēļu vakari, adīšanas un grāmatu klubiņi un citas aktivitātes patīkamai un radošai laika pavadīšanai un jaunu draugu iegūšanai. Lai uzlabotu sociāli ekonomiskos apstākļus un veicinātu izpratni par Latvijas darba tirgu, tiks organizēti informatīvi semināri par datu aizsardzību, patērētāja tiesību aizsardzību, darba tiesībām, runas un komunikācijas prasmju attīstīšanu, uzņēmējdarbību un nodokļiem. 

Aktuālā informācija par nodarbībām un iespēju tām pieteikties pieejama viesistabas sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī biedrības “Tavi draugi” Telegram grupā .

Ja tev ir ideja radošai brīvā laika nodarbei vai starpkultūru dialogu un mijiedarbību veicinošai aktivitātei, sazinies ar mums, rakstot uz [email protected].

Lai mums daudz skaistu un radošu tikšanos!