"TVORČI ZUSTRIČI" - TAVI DRAUGI KULTŪRAS UN IZGLĪTOŠANĀS CENTRS

Viesistaba

Pateicoties Rīgas domes atbalstam, 2023. gada jūnijā Amatu ielā 4, Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, tika atklāta “Tavi draugi” radošā viesistaba “Творчі зустрічі”. Kopš 2024. gada janvāra viesistaba atrodas biedrības mājvietā Ventspils ielā 50.

Viesistabas koncepta ietvaros Rīgā un citviet Latvijā dzīvojošie ukraiņi aicināti satikties, apgūt jaunas prasmes un izpaust savus talantus, mācīties paši un mācīt ne tikai savus tautiešus un jebkuru interesentu. Šobrīd viesistabā notiek angļu valodas nodarbības, dažādas radošās meistarklases, piemēram, zīmēšana, rotaslietu, motanku un tematisko dekorāciju darināšana, lekcijas kosmetoloģijā un Eiropas Savienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansētā projekta “ZINI VAIRĀK, VARI VAIRĀK” aktivitātes.

Drīzumā plānots organizēt dziedāšanas nodarbības, kino vakarus un citas aktivitātes ukraiņu un latviešu vienotības sajūtas veicināšanai.

Aktuālā informācija par nodarbībām un iespēju tām pieteikties pieejama viesistabas sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī biedrības “Tavi draugi” Telegram grupā .

Ja tev ir ideja radošai brīvā laika nodarbei vai starpkultūru dialogu un mijiedarbību veicinošai aktivitātei, sazinies ar mums, rakstot uz [email protected].

Lai mums daudz skaistu un radošu tikšanos!

Mācību materiāli ukraiņu valodā (spied uz nosaukuma, lai lejupielādētu materiālu):

ТРУДОВЕ ПРАВО – КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

БІЗНЕС ТА ПОДАТКИ В ЛАТВІЇ – ЯК НЕ ЗАРОБИТИ ШТРАФИ, ПРОПОНУЮЧИ СВОЇ ПОСЛУГИ?

ПРАВА СПОЖИВАЧІВ – КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

БЕЗПЕКА ДАНИХ

РЕЗЮМЕ ТА СПІВБЕСІДА НА РОБОТУ