Kijivas kvartāls

Kijivas Kvartāla telpas īre un jūsu uzņēmuma/organizācijas korporatīvās aktivitātes pie mums, biedrības Tavi draugi noliktavā, ir vēl viens brīnišķīgs veids, kā atbalstīt biedrību un tās darbu!

 

KAS TAS IR?

VIETA, KUR …

  • SATIKTIES
  • BŪT UN DARĪT LABUS DARBUS
  • SVINĒT SVĒTKUS
  • SALIEDĒT KOLEKTĪVUS
  • ORGANIZĒT PASĀKUMUS,  SEMINĀRUS, KONFERENCES

MEISTARKLASES

IERAKUMU SVEČU LIEŠANA

IERAKUMU SVECES PALĪDZ UKRAIŅU KARAVĪRIEM IZDZĪVOT FRONTĒ. IERAKUMU SVECES TIEK IZMANTOTAS MILITĀROS KONFLIKTOS JAU KOPŠ 20. GADSIMTA PIRMĀS PUSES. TĀS VEIDO NO KONSERVU BUNDŽĀ IETĪTA KARTONA, KAS APLIETS AR PARAFĪNU. ŠĀDAS SVECES DEG VAIRĀKAS STUNDAS UN NENODZIEST VĒJĀ VAI NELIELĀ LIETŪ. TĀS IR VIEGLI PAŅEMT LĪDZI, DODOTIES UZDEVUMĀ, TĀS DOD SILTUMU UN ĻAUJ GATAVOT ĒDIENU.

ROTASLIETU GATAVOŠANA

BIEDRĪBA TAVI DRAUGI 2022.GADA VASARĀ IZVEIDOJA PROJEKTU TAVIDRAUGI.SHOP, KURA IETVAROS MĀKSLINIEKI NO UKRAINAS UN LATVIJAS RADA DAŽĀDUS SUVENĪRUS & APĢĒRBUS, KURUS TAVI DRAUGI KOMANDA IZBRAUKUMOS REALIZĒ APMAIŅĀ PRET ZIEDOJUMIEM. PIEDĀVĀJUMĀ IEKĻAUTAS ARĪ VIEGLI PAGATAVOJAMAS APROCES, KURAS PAGATAVOT VAR IKKATRS NO MUMS. IZGATAVOTĀS ROTAS VARĒSI ATSTĀT TAVIDRAUGI.SHOP UZ REALIZĀCIJU VAI ŅEMT LĪDZI, KĀ PIEMIŅAS UN SPĒKA ZĪMI SEV LĪDZI.

UKRAINAS VIRTUVE

UKRAINAS NACIONĀLĀ VIRTUVE IR TIK DAUDZVEIDĪGA UN GARŠĀM BAGĀTA: BORŠCS AR PAMPUŠKĀM, KĀPOSTU TIĪTEŅI, ZRAZI, KIJIVAS KOTLETE, SIRŅIKI, DERUNY, BANOSH, KIJIVAS TORTE, VAREŅIKI UN VĒL TIK DAUDZ DAŽĀDU GARDUMU. STIPRĀS UKRAINIETES IR GATAVAS JŪS AIZVEST GARŠU PIEDZĪVOJUMĀ UN PARĀDĪT, KĀ ŠOS ĒDIENUS GATAVO UKRAINĀ. MEISTARKLASES IETVAROS TEV BŪS IESPĒJA IZVĒLĒTIES 2 NO AUGSTĀKMINĒTĀJIEM ĒDIENIEM, PAGATAVOT TOS UKRAINIETES VADĪBĀ UN PĒC TAM VISIEM KOPĀ NOGARŠOT REZULTĀTU! IEPAZĪSTI UKRAINAS VIRTUVI KIJIVAS KVARTĀLĀ!

MINIMĀLA ZIEDOJUMA SUMMA

TELPAS ĪRE 150 EUR/ 3H

Iekļauta privāta slēgta telpa 100m2, dīvāni, 4 galdi, galdauti, 20 krēsli, šķīvji, glāzes, krūzes, galda piederumi. Makismālais cilvēku skaits – 50! Katra nākamā stunda + 25 eur

TELPAS ĪRE + MEISTARKLASE 250 EUR – 400 EUR/ LĪDZ 10 CILV. /3H

Iekļauta privāta slēgta telpa 100m2, dīvāni, 4 galdi, galdauti, krēsli, tēja/kafija, cepumi, nepieciešamie materiāli izvēlētajai meistarklasei. Meistarklases ilgums 1 -3 h, atkarībā no Jūsu vēlmēm un izvēlētās meistarklases. Katra nākamā stunda + 25 eur

TELPAS ĪRE + MEISTARKLASE UN/VAI KOMANDU SALIEDĒŠANAS UZDEVUMI AR VADĪTĀJU 450 EUR/ LĪDZ 10 CILV. / 5H

Iekļauta privāta slēgta telpa 100m2, dīvāni, 4 galdi, galdauti, krēsli, tēja/kafija, cepumi, nepieciešamie materiāli izvēlētajai meistarklasei. Meistarklases ilgums 1 – 3 h, atkarībā no Jūsu vēlmēm un izvēlētās meistarklases. 2- 4 komandas saliedēšanas spēles un uzdevumi, trenera vadībā. Spēļu un uzdevumu skaits atkarīgs no tā vai izvēlaties arī kādu no meistarklasēm. Katra nākamā stunda + 25 eur

 

SVARĪGI!

  • Grupām no 10 cilvēkiem, minimāla ziedojuma summa 25 eur/1 cilv.
  • Kvartāls var uzņemt grupas līdz 50 cilvēkiem.
  • Par atsevišķu samaksu iespējams pasūtīt uzkodas & dzērienus.
  • Ja vēlaties organizēt semināru, konferenci vai koncertu, varam palīdzēt ar tehnisko nodrošinājumu un pasākuma organizēšanu.
  • Par atsevišķu samaksu iespējams piesaistīt pārbaudītus foto un video pakalpojuma sniedzējus.

Rezervē Kijivas kvartālu savam pasākumam

Telefons

22314541 (Beāte)