Ierakumu sveču darbnīcām

Ierakumu sveču darbnīcām
Saziedotā summa: 241EUR
EUR

Turpinot 2022. gada rudenī aizsākto ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas armijas atbalstam, biedrība “Tavi draugi” no 2023. gada novembra aicina Latvijas iedzīvotājus izgatavot ierakumu sveces vai ziedot to sastāvdaļas, vai arī atbalstīt akciju ar finansiālu ziedojumu. Biedrības angārā, Rīgā, Ventspils ielā 50, K-3, līdz pavasarim regulāri notiks ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcas. 

Reaģējot uz Ukrainas armijas karavīru lūgumu pēc jebkāda veida siltuma avotiem, biedrība “Tavi draugi” 2022. gada novembrī uzsāka akciju “Draugu sveču mēnesis”. “Plānotā mēneša akcija pārauga valsts mēroga kampaņā, kuras laikā, līdz pat 2023. gada pavasarim, kopīgiem spēkiem izgatavojām 100 000 ierakumu sveču.

Pilna mēroga karš Ukrainā turpinās jau vairāk nekā 600 dienu. Atkal klāt ir rudens un ziemas sezona, kas frontē ir īpaši skarba. Tāpēc no 2023. novembra turpinām ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas aizstāvjiem. Ierakumu sveces palīdz ukraiņu karavīriem izdzīvot frontē. Ierakumu sveces tiek izmantotas militāros konfliktos jau kopš 20. gadsimta pirmās puses. Tās veido no konservu bundžā ietīta kartona, kas apliets ar parafīnu. Šādas sveces deg vairākas stundas un nenodziest vējā vai nelielā lietū. Tās ir viegli paņemt līdzi, dodoties uzdevumā, tās dod siltumu un ļauj gatavot ēdienu. Praktisku alternatīvu nav daudz.

Akciju iespējams atbalstīt, ziedojot pašu izgatavotās ierakumu sveces, kā arī to izejvielas – sveču atlikumus, jaunas, nededzinātas jebkāda izmēra, formas vai krāsas sveces, parafīnu, gofrēto kartonu un jaunas, nelietotas, tukšas konservu bundžas. Tāpat akciju iespējams atbalstīt arī ar finansiālu ziedojumu.

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: Ierakumu sveču darbnīcām
Personas, kas ziedojušas šim projektam: