Maskēšanās tīklu darbnīca

Maskēšanās tīklu darbnīca
Saziedotā summa: 1939.50EUR
EUR

Pateicoties domubiedru un zelta brīvprātīgo entuziasmam un mūsu cituviet Rīgā un arī Latvijas reģionos tīklus sienošo draugu vērtīgajiem padomiem, arī biedrības “Tavi draugi” angārā beidzot top maskēšanās tīkli Ukrainas bruņotajiem spēkiem! 

Maskēšanās jeb kamuflāžas tīkla galvenā funkcija – paslēpt no agresora tehniku, munīciju, automašīnas un humāno preču kravas.

Tīklu darināšanai tiek izmantotas dažādu toņu spanbonda auduma strēmeles pūciņas vieglumā un tīkla sagatave, kas vizuāli atgādina zvejas tīklu, bet ir mazāk smagnēja. Pati siešana notiek īpaši pielāgotā tehnikā, ņemot vērā attiecīgā tīkla pasūtītāju atrašanās vietas apvidus īpatnības un dabā sastopamo krāsu gammu un izvairoties no precīzu ģeometrisku formu radīšanas. Pareizai tehnikai un krāsu salikumam ir būtiska nozīme, jo nekvalitatīvi veidots maskēšanās tīkls veic tieši pretēju funkciju – nodod ienaidniekam karavīru atrašanās vietu un var kalpot pat kā nāves spriedums.

Gatavie maskēšanās tīkli ar mūsu brīvprātīgo un sadarbības partneru palīdzību tiks nogādāti Ukrainas aizstāvjiem tieši rokās.

Maskēšanās tīklu darbnīcas var atbalstīt gan finansiāli, ziedojot nepieciešamo materiālu iegādei, gan pievienojoties darbnīcām (iepriekšēja pieteikšanās ir vēlama; pieteikuma anketa ŠEIT).

Vairāk informācijas par tīklu darbnīcām: [email protected] vai +371 26554194.

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: Maskēšanās tīklu darbnīcām
Personas, kas ziedojušas šim projektam: