” TVORČI ZUSTRIČI ” TAVI DRAUGI kultūras un izglītošanās centrs

Pateicoties Rīgas domes atbalstam, 2023. gada jūnijā Amatu ielā 4, Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, tika atklāta “Tavi draugi” radošā viesistaba “Творчі зустрічі”. No 2024. gada janvāra viesistaba atradīsies biedrības mājvietā Ventspils ielā 50.

Viesistabas koncepta ietvaros Rīgā un citviet Latvijā dzīvojošie ukraiņi aicināti satikties, apgūt jaunas prasmes un izpaust savus talantus, mācīties paši un mācīt ne tikai savus tautiešus un jebkuru interesentu. Šobrīd viesistabā notiek angļu valodas nodarbības, dažādas radošās meistarklases, piemēram, zīmēšana, rotaslietu darināšana, lekcijas kosmetoloģijā un Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansētā projekta “ZINI VAIRĀK, VARI VAIRĀK” aktivitātes.

Drīzumā plānots organizēt jogas, dziedāšanas un deju nodarbības, kino vakarus un citas aktivitātes ukraiņu un latviešu vienotības sajūtas veicināšanai.

Lai nodrošinātu radošās viesistabas darbību, kā arī paplašinātu nodarbību un meistarklašu klāstu, tiek piesaistīts gan materiāls atbalsts, gan brīvprātīgie.

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: ” TVORČI ZUSTRIČI ” TAVI DRAUGI kultūras un izglītošanās centrs
Personas, kas ziedojušas šim projektam: