Rentgena aparāta iegāde kara hospitālim

Rentgena aparāta iegāde kara hospitālim
Nepieciešamā summa: 25000EUR
Saziedotā summa: 21835EUR
87.3%

PROJEKTA MĒRĶIS: Rentgena aparāta iegāde kara hospitālim.

Kara hospitālis, kurš atrodas pavisam tuvu frontei pie Bakhmut, lūdz palīdzību – nepieciešams iegādāties rentgena aparātu šķembu atrašanai. Bieži vien karavīri nonāk hospitālī ar redzamiem un lieliem ievainojumiem, bet vēl biežāk ar šķembām, kas pēc sprādzieniem un triecieniem nonāk ķermenī un spēj mainīt lokāciju – ceļot pa to. Citreiz šķemba var būt pat tikai dažus milimetrus maza, ko grūti atrast ar tausti un tā spēj radīt nopietnus, dzīvībai bīstamus bojājumus. Ārkārtīgi nepieciešams profesionāls rentgena aparāts, lai glābtu dzīvības un pēc iespējas ātri atvieglotu ievainoto mocības.

Ir atrasts nepieciešamais aparāts Ukrainā, kas ļoti atvieglo projekta realizāciju, jo nav nepieciešama transportēšana un dokumentācijas kārtošana. Rentgena aparāta izmaksas – 25 000 eur.

Projekta norises laiks: 25.05. – 25.07.2023

*Attēlā Biedrības Tavi draugi pārstāve
Monta ar paramediķiem Kijivā!

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: Rentgena aparāta iegāde kara hospitālim

Tā kā savākto līdzekļu apjoms bija nepietiekams, kā arī iestājās noilgums, projekta sākotnējais mērķis tika nomainīts pret cita veida atbalstu. Par savāktajiem līdzekļiem tika iegādāta ātrās palīdzības mašīna, kam tika veikts remonts un uzstādīts atbilstošs aprīkojums, kas ļauj sniegt pirmo palīdzību karavīriem, līdz tos nogādā stabilizācijas punktos. Ātrās palīdzības automašīna jau nodota mediķiem frontē evakuāciju veikšanai un pirmās palīdzības sniegšanai.

Personas, kas ziedojušas šim projektam: