AUTOMAŠĪNAS IEGĀDE DAUDZBĒRNU ĢIMENEI (Bauskas nov.)

AUTOMAŠĪNAS IEGĀDE DAUDZBĒRNU ĢIMENEI (Bauskas nov.)
Nepieciešamā summa: 2000EUR
Saziedotā summa: 1265EUR
63.3%

Bauskas pusē dzīvo ģimene, kura ir īsts spēka un dzīvesprieka iemiesojums, neskatoties uz grūtībām ar kurām tā saskaras ik dienu.

Ģimenē aug četri bērni, no kuriem divi ir ar smagām diagnozēm – valodas un kustību traucējumi, smadzeņu anomālija un nieru darbības traucējumi, tās ir tikai dažas no diagnozēm, kas ir ģimenes rūpju sarakstā. Ģimenes galva un vienīgā apgādniece šobrīd ir mamma, uz viņas pleciem gulstas viss – bērnu aprūpe, ikdienas nepieciešamības un sadzīve, bērnu vešana uz/no rehabilitācijas nodarbībām un ārstu vizītes.

Ikdienā ģimenei mērojami 130 – 160 km, jo  rehabilitologi, speciālistu konsultācijas, fizioterapijas procedūras – tas viss atrodas Rīgā. Mamma maksimāli cenšas nodrošināt arī normālu ikdienas dzīvi lielākajiem bērniem, vedot viņus uz pulciņiem un treniņiem. Ņemot vērā, ka ģimenes mājvieta atrodas teju meža vidū, neizbēgams ir arī mērojamais attālums pa zemes ceļiem, kas, kā mēs zinām, nereti ir neizbraucami, tāpēc līdzšinējais automobilis savu dzīvi ir godam nokalpojis.

Ģimene biedrības “Tavi draugi” redzeslokā nokļuva nejauši, principā – laimīgas sagadīšanās dēļ. Sākotnēji bija lūgums mašīnai nomainīt eļļu, tīri sadzīvisks un vienkāršs sīkums, kam mammai vienkārši neatlika laika, spēka un iespēju. Mamma pie mums, Ventspils ielā iebrauca pa ceļam no BKUS, kārtējās ārstu vizītes. Apskatot mašīnu ātri vien sapratām, ka šīs automašīnas tehniskais stāvoklis ir neglābjams un vienīgais ko varam darīt –  atvadīties no spēkrata, kurš nu jau ne vien ir tehniski sliktā stāvoklī, bet arī apdraud pašu braucēju drošību.

Ko darī tālāk? Ar autobusu izbraukāt 5x nedēļā šādus attālumus ir praktiski neiespējami, tāpēc vienojāmies, ka mēģināsim ģimenei sarūpēt jaunu (lietotu) un drošu auto tehniski labā stāvoklī. Mēs ticam, ka tas ir paveicams kopīgiem spēkiem un aicinām – palīdzi palīdzēt!

*Pēc ģimenes lūguma neatklāsim viņu vārdus un sejas, jo vērsties pēc palīdzības – tā nav viņu ikdiena.

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: AUTOMAŠĪNA ĢIMENEI (Bauskas nov.)

 

Ar ziedotāju atbalstu izdevies ģimenei sarūpēt jaunu (lietotu) un drošu auto tehniski labā stāvoklī. Jaunās automašīnas iegāde bija jāpasteidzina, jo iepriekšējā automašīna projekta norises laikā izbeidzās pavisam. Kopā tika saziedoti 1265,00 eiro, bet atlikušo summu pievienojām no biedrības Tavi draugi kopējiem ziedojumiem. Jaunais auto jau nodots ģimenei.

Paldies visiem par iesaisti!

*Pēc ģimenes lūguma neatklāsim viņu vārdus un sejas, jo vērsties pēc palīdzības – tā nav viņu ikdiena.

Personas, kas ziedojušas šim projektam: