SIEVIETĒM UKRAINAS FRONTĒ

SIEVIETĒM UKRAINAS FRONTĒ
Saziedotā summa: 1136EUR

ARĪ CĒSNIEKI SAROSĀS!

Pavasaris un sieviete – tas ir par jaunu sākumu, košumu un mīlestību. Diemžēl Ukraina piedzīvo smagu un nežēlīgu trešo pavasari. Plecu pie pleca ar varonīgajiem aizstāvjiem – vīriešiem, pret agresoru cīnās arī sievietes. Liela daļa no viņām dzimtenes mīlestības vārdā rāmu ikdienu un sakārtotu civilo dzīvi nomainījušas pret iespēju kaldināt Ukrainas uzvaru.

Aiz cieņas pret šādām izvēlēm un ar cerību atrāk sagaidīt miera pilnu pavasari, Cēsu pusē radās iniciatīva PALĪDZĒT SIEVIETĒM UKRAINAS FRONTĒ. Sadarbībā ar Biedrību “Tavi draugi” un Cēsu novada bibliotēku atbalstu, aicinām marta mēnesī ziedot sievietēm tādas nepieciešamas lietas kā:
🔹 Higiēniskās paketes / tamponi
🔹 Zobu pastas / birstes
🔹 Pretsēnīšu līdzekļi
🔹 Mitrās salvetes
🔹 Nagu šķērītes / knaiblītes
🔹 Krēmi / lūpu balzami
🔹 Bērnu pūderis noberzumiem
🔹 Intīmās higiēnas kopšanas salvetes

Cēsu novadā šīs lietas var nodot bibliotēkās visu martu, kā arī ir iespēja palīdzēt finansiāli, ziedojot šim projektam.
Sievietes visā pasaulē ir vienādas! Palīdzēsim tām, kurām silta mājas pavarda vietā ir slapji un auksti ierakumi un kuru mājas trešo gadu nežēlīgi posta karš!

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: SIEVIETĒM UKRAINAS FRONTĒ

Par saziedotajiem līdzekļiem tika pasūtītas un sašūtas uniformas piecām sievietēm frontes līnijā! Visas sievietes ir paramediķes, kas ikdienā riskē ar dzīvību glābjot ievainotus karavīrus. Summa projekta izpildei: 580 eur. Par atlikušo summu tika iegādātas mobilas pretdronu aizsardzības stacijas, kas ir vitāli svarīgas darbam kaujas laukā!

Personas, kas ziedojušas šim projektam: