Palīdzība Aleksandrovas pamatskolai

Palīdzība Aleksandrovas pamatskolai
Nepieciešamā summa: 500EUR
Saziedotā summa: 1050EUR
100%

Vēlamies palīdzēt Aleksandrovas pamatskolai, kur atrodas Krāslavas novadā. Šī skoliņa mūsu biedrības redzeslokā nonāca nejauši. Aleksandrovas pamatskola ir internātskola, kurā mācās bērni ar garīgās attīstības traucējumiem (A, B un C līmenis). Skolas pedagogi par bērniem rūpējas no svētdienas vakara līdz piektdienas pēcpusdienai.

Skolas saimniecība nav bagāta, bet personāls nesūdzas, ar visu cenšoties tikt galā pašu spēkiem. Sirds un darba spars šeit ir īstajā vietā, bet reizēm tomēr nepieciešama līdzcilvēku palīdzība un atbalsts. Šobrīd skolai ļoti nepieciešama jauna siltumnīca, jo pagājušā vasarā vecā siltumnīca, kurā tika audzēti tomāti un gurķi pašu ēšanai,bija savu laiku nokalpojusi un sabruka.

Mūsu mērķis ir palīdzēt iegādāties kvalitatīvu siltumnīcu un to arī uzstādīt.Tuvojas pavasaris, būs klāt dārza darbu un stādīšanas laiks – ļoti vēlamies, lai skoliņas pasniedzēji kopā ar bērniem atkal varētu stādīt dārzeņus, priecāties par ražu, kā arī baudīt pašu audzētos, veselīgos produktus, jo tas ir liels pienesums arī bērnu ēdienkartei.

Vairākkārtīgi esam pārliecinājušies, ka kopā esam SPĒKS! Ticam, ka arī šoreiz mums izdosies jau pavisam drīz doties uz Aleksandrovas skoliņu ar siltumnīcu piekabē un kopā ar brīvprātīgajiem ierīkot bērniem un viņu pedagogiem vietu kur darboties un audzēt īstus lauku labumus!

Rekvizīti

Nosaukums: Tavi draugi
Reģistrācijas numurs: 50008218771
Juridiskā adrese: Spāres iela 18 k-1, Rīga, LV-1002
Bankas konts: LV21HABA0551046111790
Bankas nosaukums: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Maksājuma mērķis: Palīdzība Aleksandrovas pamatskolai

Iegādājāmies 3×8 m lielu siltumnīcu, kura izmaksāja 548 eiro. Tās piegāde līdz Aleksandrovas pamatskolai – 120 eiro. Atlikušo saziedoto summu 382 eiro novirzīsim otras siltumnīcas atjaunošanai.

Personas, kas ziedojušas šim projektam: