Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības darbības nodrošināšanas atbalsts

Paldies par Jūsu atbalstu līdz šim. Pateicoties Jums un citiem ziedotājiem, Engures BUB ir iegādājies operatīvo ugunzdzēsēju auto, taču, lai darbu būtu iespējams nodrošināt ikdienā, ir jāsedz dažādas papildus izmaksas, tāpēc aicinām atbalstīt biedr’bu arī turpmāk.

Kopš aizlaikiem cilvēki ir veidojuši vai pulcējušies kopienās – kopā var vairāk izdarīt, kopā ir drošāk, tas vienkārši ir bijis izdzīvošanas jautājums! Šodien ar mazu, bet pozitīvu skaudību varam noraudzīties uz Ukrainas cilvēku vienotību. Viņus ir apvienojusi kopīga nelaime, viņi to kopā risina un gandrīz visa pasaule ir pieslēgusies, lai palīdzētu šo problēmu atrisināt! Un varam būt pārliecināti – viņi kopā varēs!

Biedrība “Tavi draugi” savas gaitas ir sākusi Engurē – lai palīdzētu tiem, kam tas ir bijis nepieciešams, un Engure ir palīdzējusi biedrībai. Tagad “Tavi draugi” ir izauguši lieli, Engure reizēm var kaut vēl drusku palīdzēt, bet spēka samēri ir mainījušies.

Tagad kāda maza traku “jauniešu” apvienība zem nosaukuma “Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība” ir lūgusi “Tavi draugi” atbalstu!

Ja ir interese par viņu mērķiem un aktivitātēm, to visu var uzzināt:

www.facebook.com/EnguresBUB
www.engure.lv/BUB
www.instagram.com/enguresbub/

vai rakstīt uz [email protected]

Personas, kas ziedojušas šim projektam: