100 ŠĪBERI GUĻOŠIEM PACIENTIEM KARA HOSPITĀLĪ

PROJEKTA MĒRĶIS: Palīdzības sniegšana kara hospitālim Ukrainā – guļošu slimnieku medicīnisko un higiēnas preču iegāde.

Saņemts lūgums palīdzēt sagādāt karavīru hospitālim 100 šīberus guļošiem pacientiem, jo situācija kara hospitālī ir dramatiska. Hospitalizētie ir daudz un, diemžēl, daudzi no viņiem ir guļoši.

Lai nebūtu papildus izmaksas par piegādi, medicīniskos šīberus iegādāsimies Ukrainā.

Iegādāsimies tos https://www.medtechnika.com.ua/ua/sudno-podkladnoe-ridni-care-3.html un nodosim Ukrainas Valsts medicīnas un sociālajam centram kara veterāniem, kurā šobrīd tiek ārstēti karā cietušie karavīri.

Projekta norises laiks: 25.05. – 02.06.2023

Sākotnēji projektā uzrādītais nepieciešamo šīberu skaits samazinājās no 100 līdz 80 vienībām. Tāpat arī saskaroties ar neparedzētām problēmām veikt pasūtījumu Ukrainā, šīberi tomēr tika iegādāti Latvijā, pateicoties uzņēmumam, kas piedāvāja tos par ļoti labu cenu – 80 šīberi izmaksāja 390 eiro. Piegādes izmaksas bija 300 eiro.

Šīberi tika nogādāti Ukrainas Valsts medicīnas un sociālajam centram – kara veterāniem Kijivas apgabalā, Cibļi ciematā, kur šobrīd ārstējas ievainotie karavīri. Projekta kopējās izmaksas ir 690 eiro. Noslēdzot projektu, ir izveidojies atlikums 355 eiro apmērā, šī summa tika novirzīta rentgena aparāta iegādei kara hospitālim.

Personas, kas ziedojušas šim projektam: