Ziemassvētku Ekspresis

Akcija ir noslēgusies! No sirds pateicamies visiem ziedotājiem!
Labdarības akcijā “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina” aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnu namos.

Tūkstošiem bērnu Ukrainā karš ir atņēmis gan mājas, gan vecākus. Jau otro gadu, piepildot svētku gaidīšanas laiku ar labestību un rūpēm, biedrība “Tavi draugi” aicina ikvienu kļūt par daļu no akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina”, lai no 8. līdz 21. decembrim kopīgiem spēkiem sarūpētu Ziemassvētku dāvanas 408 bērniem Ukrainā.

Šogad vēlamies iepriecināt tos bērnus Chernigov apgabalā, pie kuriem jebkāda veida palīdzība nonāk visretāk. Viņi atrodas vistuvāk agresorvalsts robežai un ir pakļauti artilērijas apšaudēm teju katru dienu. Dienas bumbu patvertnēs joprojām ir viņu ikdiena, tāpēc skolu šie bērni apmeklē reti. Tie ir bērni, kam karš ir realitāte katru dienu.

Biedrības Tavi draugi brīvprātīgie kopā ar draugiem Ukrainā ir apkopojuši 408 bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim jeb Svētajam Niklasam Ukrainā.
Ikviens ir aicināts izvēlēties kādu no bērnu vēstulēm un sagādāt tās autoram iecerēto svētku dāvanu, kļūstot par viņa Ziemassvētku vecīti. Sarūpētās dāvanas, siltās drēbes, segas un spilvenus var nodot biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā, Ventspils ielā 50, kā arī “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina” pieturvietās:
14.12. Dobelē, pie galvenās egles no 16:00 – 19:00
18.12. Madonā, pie galvenās egles no 16:00 – 19:00
20.12. pie T/C Spice, galvenās egles ( A ieejas ) no 16:00 – 19:00
21.12. Tallinas ielas kvartālā, pie egles no 16:00 – 19:00

Labdarības akcijas laikā iedzīvotāji aicināti sarūpēt ne tikai Ziemassvētku dāvanas bērniem, bet arī ziedot ziemas periodā tik ļoti nepieciešamās lietas – silto ziemas apģērbu, apavus, segas, spilvenus un guļammaisus, kas bez apkures un elektrības palikušajās ēkās Ukrainā var glābt dzīvības.
Dāvanas un ziedojumi ar biedrības “Tavi draugi” atbalstu tiks nogādāti kara visvairāk skartajos reģionos.

Akcija ir noslēgusies! No sirds pateicamies visiem ziedotājiem!