Automašīnas iegāde daudzbērnu ģimenei

Automašīnas iegāde daudzbērnu ģimenei
Необхідна сума: 2000EUR
Сума пожертви: 2486EUR
100%

“Ir dienas, kad vienkārši gribas padoties! Paslēpties no visas pasaules un no malas noskatīties, kas notiks tālāk… Nav spēka turpināt cīnīties, cerot uz kādu palīdzību vai atbalstu…”  Šādus vājuma, sāpju un bezpalīdzības brīžus pazīst visas īpašo bērnu mammas. Arī Baiba no Jēkabpils. Viņas ģimenē aug Mareks (14), Emīlija (12), Kārlis (7) un Paula (4 gadiņi).  Visa viņu dzīve apgriezās kājām gaisā pirms četriem gadiem. Mammas un arī pārējo bērnu veselība sāka krasi pasliktināties. Parādījās dažādi sāpju simptomi. Tad radās aizdomas, ka visai šai diagnožu buķetei varētu būt ģenētisks cēlonis. Katram ir savas diagnozes, bet visiem kopā ir nepieciešami izmeklējumi, speciālistu konsultācijas, medikamenti, injekcijas. Bērniem ir parādījušās progresējošas locītavu slimības, dažādi alerģiski iekaisumi un reakcijas, vienam ir vajadzīgi speciāli ortopēdiskie apavi, citam – ģenētiķa izmeklējumi un konsultācijas, vēl citam – injekcijas un pastāvīga speciālistu uzraudzība.

Tomēr Baiba cenšas turēties un dara visu iespējamo, lai bērni neredzētu, cik viņai ir grūti. Uz jautājumu, kas ir laime, Baiba atbild: “Kad tu ej garām aptiekai un neej iekšā, jo tev nekas nesāp. Kad tu ej garām veikalam un tev tur nekas nav vajadzīgs. Tu vienkārši ej mājās, kur tevi gaida un mīl.”

Šobrīd ģimeni piemeklējusi vēl viena nelaime, ar kuru pašu spēkiem, diemžēl, netiek galā – vienīgais ģimenes auto ir salūzis un vairs nespēj pildīt tik svarīgo uzdevumu – mērot ceļu Jēkabpils – Rīga – Jēkabpils, lai nogādātu ģimeni pie ārstiem un atpakaļ mājās!

Mēs, biedrība TAVI DRAUGI aicinām kopīgiem spēkiem palīdzēt un ģimenei sarūpēt brīnumainu dāvanu Ziemassvētkos – 7 vietīgu automašīnu! Esam atraduši piemērotu automašīnu, ierēķinājuši tehniskās/reģistrācijas izmaksas un aicinām ikvienu kļūt par šīs dāvanas daļu! 

 

Personas, kas ziedojušas šim projektam: