Потрібні дитячі небулайзери та портативні зарядні пристрої

Небулайзери* та портативні зарядні пристрої потрібні дитячим лікарням та відділенням України, інфраструктура яких найбільше постраждала від війни. Щоб небулайзери успішно працювали навіть при відсутності електрики, необхідні портативні зарядні пристрої – акумулятори. В даний час небулайзери найбільше потрібні:

1. Для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1 – 5 шт.
2. Для комунального некомерційного підприємства Харківської міської ради «Міська дитяча поліклініка № 14» – 5 шт.
3. Для комунального некомерційного підприємства Харківської міської ради «Міська дитяча поліклініка № 19» – 3 шт.
4. Богодухівська центральна районна лікарня – 2 шт.
5. Харківська міська дитяча поліклініка №15 – 5 шт.
6. Марганецька центральна міська лікарня – 20 шт.

Потрібно:
🔹 40 дитячих небулайзерів
🔹 ~4 коробки розчину NaCL
🔹 4 портативні зарядні пристрої

Контакти: Dāvis, 26520308

*Небулайзери – це пристрої, які перетворюють ліки з рідкого стану в пару. Їх використовують при таких захворюваннях, як астма, муковісцидоз, хронічна обструктивна хвороба легень, сухий кашель та при інших респіраторних і легеневих захворюваннях.

Реквізити:

Назва: Tavi draugi
Реєстраційний номер: 50008218771
Юридична адреса: Spāres iela 18 k-1, Riga, LV-1002
Банківський рахунок: LV21HABA0551046111790
Назва банку: Swedbank
SWIFT: HABALV22XXX
Призначення платежу: Дитячі небулайзери

2023.gada nogalē saņēmām lūgumu no vairākām bērnu slimnīcām Ukrainā, nodrošināt nebulaizeru un pārnēsājamo lādētāju-akumulatoru piegādi. 

Pateicoties ziedotāju aktivitātei, ir izdevies savākt pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos 20 nebulaizerus un vienu pārnēsājamo lādētāju- akumulatoru, kas šī gada janvārī tika nogādāti Harkivas pilsētas bērnu poliklīnikām un Bogoduhivskas centrālajai rajona slimnīcai.

Lai arī sākotnējais projekta mērķis bija piegādāt 20 nebulaizerus 6 bērnu slimnīcām, tomēr šobrīd esam noskaidrojuši, ka šis nebulaizeru skaits nespēj šīm slimnīcām nodrošināt pietiekamu kapacitāti, tādēļ esam saņēmuši lūgumu piegādāt vēl 20 nebulaizerus.

Vēlamies pateikties ikvienam, kas jau ir atsaukušies, kā arī lūdzam turpināt atbalstīt šo projektu, jo, karš nav atcēlis gripu un dažādus elpceļu vīrusus un kā mēs visi zinām, bērniem elpceļu slimības progresē ļoti strauji, tādēļ ir svarīgi nodrošināt viņiem iespēju saņemt nepieciešamo ārstēšanu.

Personas, kas ziedojušas šim projektam: